2021/02/21
Week tegen pesten 2021
Ook dit jaar neemt onze school deel aan de Week tegen Pesten. Omwille van de ‘afkoelingsweek’ hebben we die verplaatst naar maandag 22 februari tot en met woensdag 3 maart.

Tijdens deze week brengen we het probleem van pesten en ‘Mentaal welzijn en weerbaarheid van jongeren’ onder de aandacht. We kiezen voor dit thema omdat onze leerlingen door de coronamaatregelen op dat vlak nog extra kwetsbaar zijn. Concreet willen we zowel in lessen als klasgesprekken, als tijdens een radioprogramma met live muziek, als in het raadspel The Masked Teacher uitstralen dat we een warme school zijn, waar iedereen respect heeft voor mekaar en waar iedereen zich gelukkig voelt.



Ook interessant
2021/03/16
Klasactiviteit 5WEWIe1
"Na een lange tijd met corona en geen school activiteiten zijn we eindelijk nog eens met de hele klas op klasdag gegaan. Het was dus een uitzondering in deze situatie, waardoor iedereen er nog meer naar uitkeek. We hebben daar een sportieve dag van gemaakt en er heel veel van genoten."
-Tomás, 5 WEWIe1
2021/03/16
Wiskunnend Wiske 2021
"The Mighty Mathematicians" nemen deel aan de finale van Wiskunnend Wiske.
De leerlingen werken vijf opdrachten en drie 'rode draad' opdrachten af in een race tegen de klok en leerlingen van andere scholen.